Start Menu 8

4.4.0.1
oy
0

Windows 8'e özlediğiniz geleneksel başlat düğmesini getirin

73k

Bu uygulamayı oyla

Windows 8 ve 8.1 aynı işletim sisteminin önceki sürümlerinin geleneksel başlangıç düğmesi olmadan çıktı, bu yüzden bazı kullanıcılar alıştıkları şekilde belirli özelliklere ve seçeneklere ulaşmada bazı sorunlar yaşadılar. Start Menu 8, orijinal başlangıç düğmesini eski versiyonlarda olan aynı görüntü ile birlikte her zaman olduğu yere getirdiği için tüm bu kullanıcılar için mükemmeldir.

Start Menu 8 bilgisayarınızın önceki işletim sistemi imajına direkt olarak başlamasına olanak sağlayarak daha modern bir Windows arayüzünü modifiye eder. Bilgisayarınız Windows 7 ile aynı görünüme sahip olur; ama yeni sürüm özelliklerinin tamamına sahiptir.

Bu program Windows 8 ve 8.1’deki başlangıç düğmesini eski haline çevirmeyi amaçlamış olsada, Windows 7, XP ve Vista’da da bunlarda da başlangıç düğmesini değiştirmek istemeniz durumunda da kullanılabilir. Uygulamalar ayarlarından, düğmeyi bir düzineden fazla farklı şekilde, sistem ikonları ve küçük bir domuz gibi veya bir V for Vendetta maskesi gibi diğer eğlenceli şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz.
Uptodown X